DÖNER  ATAŞMAN(ROTATOR)

1 tondan 10 tona kadar üretim

Ataşmanlarımız 360 ° dönerek paletler üzerinde geleneksel yükleri taşımanın yanı sıra döner ataşmalar kutuları boşaltma işlerinde veya kutuları döndürerek karışım işlerinde kullanarak forkliftin verimliliğini ve çok yönlülüğünü artırır. Döner ataşmanlarımız operatör için mükemmel ileri görüş ile birlikte sağlam bir tasarım sunuyor. Ataşmalarımız tüm uygulamalarda çok yönlülük için 360 ° sürekli dönme özelliklidir.

DEVAMINI OKU...


KAĞIT BOBİN ATAŞMANI(PAPER ROLL)

Kağıt bobin ataşmanları  kağıt, baskı ve ulaştırma sektörlerinde ağır uygulamalar için tasarlanılır. Lastikli (Kauçuklu) kollar balya taşınırken zarar görmesini önlemektedir ve balyayı daha sıkı kavrayarak güvenliği en üst seviyede tutmaktadır.Kağıt bobin taşıma ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Kağıt bobinlerini güvenli bir şekilde taşıyabilir. Ataşmanlarımız 360 ° sürekli dönme ve mükemmel ileri görüş sağlar, pratik ve kullanımı kolaydır.

DEVAMINI OKU...


iTME-ÇEKME ATAŞMANI(PUSH-PULL)

İtme ataşmanları çimento, un, ve benzeri, torbaları palet veya platform üzerinden alarak palet, zemin, platform, römork, tır, v.s. üzerine taşıyıp yükleme veya boşaltma amacıyla kullanılmaktadır. Özel araçlar veya hidrolik ekipman kullanımı olmadan birkaç dakika içinde forklifte sökülüp takılabilir. Ataşmanın sökülüp takılmasını kolaylaştırmak amacıyla hidrolik bağlantı elemanları jaklı olarak üretilmektedir. Bunun sayesinde hidrolik bağlantı elemanları kolay ve hızlı bir şekilde sökülmekte ve takılmaktadır.

DEVAMINI OKU...

 

BALYA TAŞMANI(BALE)

Balya ataşmanı ile yapılması zor olan yüklerin (pamuk,kağıt,karton,plastik vb.) uygun ölçüdeki ataşmanlar kullanılarak konteynerden boşaltma, konteynere yükleme, araçtan boşaltma, araçlara yükleme vb. işlerde kullanılır. Kağıt endüstrisinde, geri dönüşüm endüstrisinde ve yeniden kullanılabilir malzemelerin taşınmasıda veya kamyon, tır, tren vagonlarının boşaltılmasında veya yüklemesinde kullanılmaktadır. Özel kelepçeler ve geniş çeşitliliği ile her zaman kendi programında en farklı malzemeri taşıma görevleri için doğru ataşmanın kullanılabilirliği sağlar.

DEVAMINI OKU...BEYAZ EŞYA ATAŞMANI

Beyaz eşya ataşmanı değişken güçlü, sağlam ve güvenilir kolları ile karton ambalajlı, paletsiz ambalajlı ve benzeri malların taşınması için tasarlanmıştır. Büyük güçlü, sağlam ve güvenilir kauçuk kaplı  kavrama çeneleri,  sıkma kuvvetini mallar üzerine eşit şekilde aktarır. Beyaz eşya ataşmanları beyaz eşya ve ambalajlı paletsiz taşınan mallar üreten firmalara çok kolaylıklar sağlayan bir üründür. Operatörler için  mükemmel ileri görüş vardır ve kolay ve güvenli kullanım sağlar. Parçalar civatalı ve kolayca değiştirilir.

DEVAMINI OKU...


BOOM ATAŞMANI

Boom ataşmanları tekstil sektörü için tasarlanmış. Rulo olarak sarılmış havlu, nevresim, kumaş gibi malzemenin rulolarını taşımak için kullanılır. Çatalak yüksek kaliteli çelikten imal edilir ve herhangi bir uzunlukta yapılabilir. Esnek ve güvenilirdir. Sağlam ve dayanıklı olarak imalatı yapılır.

DEVAMINI OKU...


HALI ATAŞMANI

Halı taşıma ataşmanı halı, kumaş ve benzeri ürünleri taşımaya uygundur. Çatalak yumuşak çelikten imal edilir ve herhangi bir uzunlukta yapılabilir. Doğrudan boom ataşmanı forklift üzerine monte edilir. Esnek ve güvenilirdir. Sağlam ve dayanıklı olarak imalatı yapılır.

DEVAMINI OKU...


CAM TAŞIMA ATAŞMANI

Max. 1500 x 2300 mm'ye  kadar olan ölçülerindeki ve max. 3000 kg ağırlığındaki düz camları taşımada kullanılır. Operatörler için  mükemmel ileri görüş vardır ve kolay ve güvenli kullanım sağlar. Test edilmiş ve kanıtlanmış tasarım kolay ve güvenli hareket sağlar. Güçlü sağlam ve dayanıklı çelik yapısı vardır.

DEVAMINI OKU...


POTA DÖKÜM ATAŞMANI

Pota döküm ataşmanın kavrama ekleri uzun süreli dayanıklılık ve güvenilirlik için güçlü çelik konstrüksiyondan imalatı yapılır. Pota döküm ataşmanının kavrama çeneleri, kolay ve güvenilir bir kaldırma ve taşıma sağlar. Varil, davul ve diğer silindirik nesneler yatırılması için kullanılmaktadır. Fabrikalarda, depolarda, şantiyelerde ve benzeri yerlerde kullanılır. Belirli modellerde tersine dönme özelliği vardır. Hem sağ ve sol dönme sağlayan bir döner işlevi bulunmaktadır. 

DEVAMINI OKU...


VARİL ATAŞMANI

Otomatik Kartal Gaga kaldırıcı olarakda geçer. Test edilmiş ve kanıtlanmış tasarım kolay ve güvenli hareket sağlar. Operatör varili bırakmak için araçtan inmesine gerek yoktur varili otomatik olarak kendisi bırakır Güçlü çelik yapısı vardır. Tek varil veya çift varil taşıyacak göre tasarlanmıştır. Ataşmanı forklifte sabitlemek için emniyet zinciri ve T-kilitleri dahildir. Kaynaklı çelik konstrüksiyon

DEVAMINI OKU...


ATAŞMAN BAKIMI VE SERVİSİ

Firmamız her türlü ataşman bakım, onarım ve tamiratını yapmaktadır.Servis ve bakımda makina ve ekipmanlar yenilenerek makina ve ekipman ömrü en üst düzeye çıkartılır, makinaların arızalanma ihtimali en aza indirilir, makinaların maksimum fayda ile uzun süre kullanılması sağlanır.
DEVAMINI OKU...