HİDROLİK ARAÇ ASANSÖRLERİ

1.000 kg’dan 5.000 kg kapasiteye ve 15 mt. yüksekliğe kadar imal ettiğimiz asansörler Düz tabla ve Ters tabla olmak üzere 2 model olarak üretilirler.

Düz tabla modelinde kuyu gerekmemektedir. Bu modelde zeminde sadece tablanın kalınlığı olan 100~200 mmarasında değişen yükseklik oluşur. Bu da küçük bir ek rampa ile ortadan kaldırılır

DEVAMINI OKU...

HİDROLİK YÜK ASANSÖRLERİ

Depo,alışveriş merkezleri,fabrikalar gibi, yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde  kullanılmak üzere,100 kg’dan 10.000 kg kapasiteye ve 18 mt. yüksekliğe kadar imal ettiğimiz asansörler Düz tabla ve Ters tabla olmak üzere 2 model olarak üretilirler;

DEVAMINI OKU...


HİDROLİK YÜK PLATFORMLARI

1.000 kg’dan 50.000 kg kapasiteye ve 15 mt. yüksekliğe kadar imal ettiğimiz asansörler Düz tabla ve Ters tabla olmak üzere 2 model olarak üretilirler.

Düz tabla modelinde kuyu gerekmemektedir. Bu modelde zeminde sadece tablanın kalınlığı olan 100~200 mmarasında değişen yükseklik oluşur. Bu da küçük bir ek rampa ile ortadan kaldırılır.Bir çok parça yağ içinde çalıştığından aşınma ve yıpranma çok azdır.

DEVAMINI OKU...


HİDROLİK ÜNİTE VE PİSTON İMALATI

Proje sistem tasarımı, taahhüt, imalat ve teknik servis hizmeti verilmektedir.Proje departmanımızda hidrolik güç üniteleri dizayn edilmekte, özel makinaların hidrolik otomasyonu, sistem tasarımı yapılmakta, imalat, montaj ve devreye alma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Müşteri talebine göre özel hidrolik piston imalatı yapan firmamız 30 mm-500 mm çaplarında 6000 mm e kadar tek yönlü çift yönlü olarak alternatif çözümler üreterek cevap verilmektedir.

DEVAMINI OKU...