HİDROLİK TEK MAKASLI PLATFORM

Makaslı platformlar seviye farklılıkları gidermek için ideal ürünlerdir. Yere göre projendirilip imal edilen makaslı platformlarımızda maksimumum taşıma kapasitesi 10.000 kg ve maks. kaldırma yüksekliği istenilen tabla ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Yük kaldırmada kullanılan tek makaslı platformlar oldukça sağlam yapılı ve hızlı hareket edebilen sistemlerdir.. 

 DEVAMINI OKU...


 HİDROLİK ÇOK MAKASLI PLATFORM

Makaslı platformlar seviye farklılıkları gidermek için ideal ürünlerdir. Yere göre projendirilip imal edilen makaslı platformlarımızda maksimumum taşıma kapasitesi 4.000 kg ve maks. kaldırma yüksekliği istenilen tabla ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Yük kaldırmada kullanılan çok makaslı platformlar oldukça sağlam yapılı ve hızlı hareket edebilen sistemlerdir..

DEVAMINI OKU...

HİDROLİK TANDEM MAKASLI PLATFORM

Tandem makaslı platformlar seviye farklılıkları gidermek büyük ölçülerdeki yükleri kaldırmak için ideal ürünlerdir. Yere göre projendirilip imal edilen tandem makaslı platformlarımızda maksimumum taşıma kapasitesi 20.000kg ve maks. kaldırma yüksekliği istenilen tabla ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Yük kaldırmada kullanılan tandem makaslı platformlar oldukça sağlam yapılı ve hızlı hareket edebilen sistemlerdir..

DEVAMINI OKU...


DÜZ CAM SANDIKLAMA MASASI

Düz camlarda sandıklama yapabilmek için ideal ürünlerdir. Yere göre projendirilip imal edilen yatar kalkar hidrolik platformlarımızda maksimumum taşıma kapasitesi 5.000 kg ve maks. kaldırma açısı istenilen tabla ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Düz cam sandıklamada kullanılan yatar kalkar hidrolik platformlar oldukça sağlam yapılı ve hızlı hareket edebilen sistemlerdir..

DEVAMINI OKU...

 

SİLİKAJEL MASASI (JUMBO)

Düz camlarda silikajel yapabilmek için ideal ürünlerdir. Yere göre projendirilip imal edilen yatar kalkar hidrolik silikajel masalarımız maksimumum taşıma kapasitesi 12.000 kg ve maks. kaldırma açısı istenilen tabla ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Düz cam silikajelde kullanılan yatar kalkar hidrolik masaları oldukça sağlam yapılı ve hızlı hareket edebilen sistemlerdir..

DEVAMINI OKU...